درباره ما

مجتمع تولیدی و صنعتی دیبا صنعت پس از ربع قرن تجربه در کشورهای حاشیه خلیج‌ فارس (عمدتا کشورهای قطر و امارات متحده عربی)، از سال 1383 با استفاده از مجهزترین دستگاهها و تجهیزات تمام اتوماتیک آلمانی، در زمینه ساخت انواع درب و نرده در مدل‌های مختلف کلاسیم و مدرن، ‌انواع حفاظ و پارتیشن داخلی ساختمان، انواع پله‌های پیش‌ساخته فلزی، آلاچیق و سایبان و مجسمه و تندیس‌های سمبلیک،‌ فعالیت خود را در کشور عزیزمان ایران آغاز نمود.

 

این مجتمع همواره تلاش می‌کند هماهنگ با مدرنیزه شدن ساختمان‌ها، از آخرین متد و اصول معماری و کارشناسان زبده این رشته در جهت ارائه کیفی پروژه‌ها و در نهایت جلب رضایت مشتری استفاده نماید. که در همین راستا علاوه بر تولیدات استاندارد خود، درب‌ها و نرده‌های ترکیبی از آهن و آلومینیوم و نرده‌های ترکیبی از آهن و شیشه را در سراسر ایران در اختیار کارفرمایان محترم قرار می‌دهد.

 


خط‌ ‌مشی دیبا صنعتتنوع در طراحیدرتولید محصولات مجتمع همواره سعی براین است از بهترین طراحی‌های متداول دنیا استفاده گردد وعلاوه بر آن کلیه طرح‌های پیشنهادی مشتریان مورد بررسی قرارگرفته ونسبت به تولید آنها اقدام گردد.

کیفیت برتردرساخت محصولات از بهترین مواد اولیه استاندارد استفاده گردد.

استحکام وظرافتمحصولات تولیدی مجتمع دیبا صنعت در حین دارا بودن استحکام کافی از ظرافت خاصی برخوردار بوده که این دو رکن اصلی، کالاهای تولیدی ما را متمایز کرده است.

قیمت مناسبمهمترین شاخصه که همواره مورد نظر مسئولین مجتمع می‌باشد، قیمت مناسب و قابل رقابت آنها است.