خدمات

دربورودی یک ساختمان می‌تواند یک پیام از نوع ساختمان و کاربرد آن به تماشاگر ارائه دهد. ورودی هر ساختمان زیبایی و ابهت خاصی به ساختمان می‌دهد. آنچه در این ورودی بیشتر از همه رخ می‌نماید، درب ورودی آن است. درب‌های ورودی‌ می‌توانند‌ ترکیبی از آهن، چوب، آلومینیوم و ... باشند که با توجه به نمای ساختمان طراحی می‌گردند.


متخصصین ما بعد از بازدید از محل ساختمان و با توجه به نوع ساختمان و مصالح بکار گرفته شده در آن و با توجه به نیازمندی‌های احتمالی شما، دربی را برای شما تولید می‌کنند که ورودی ساختمان‌تان را نمونه گرداند.


برای مشاهده نمونه‌ درب‌های تولید شده توسط دیبا صنعت اینجا را کلیک نمایید.

 

 


نرده و حفاظبی‌تردید یکی از عوامل زیبایی نمای بیرونی و داخلی ساختمان، طرح نرده‌ها و حفاظ‌های بکار رفته در آن می‌باشد. دیبا صنعت با ارائه صدها طرح از نرده و حفاظ، زیبایی و امنیت را برای ساختمان شما به ارمغان می‌آورد.


آنچه در نرده‌ها و حفاظ‌های دیبا صنعت مشهود است، ظرافت و دقت در اندازه‌ها و همچنین طرح بسیار زیبای میلگردهای فرم داده شده تشکیل دهنده‌ی آن حفاظ و نرده می‌باشد. همچنین پارتیشن‌های تولیدی ما کمک می‌کند تا فضای داخلی ساختمان خود را هنرمندانه بیارایید.


برای مشاهده نمونه‌های‌ نرده و حفاظ تولید شده توسط دیبا صنعت اینجا را کلیک نمایید.

 

 

 

آلاچیق و سایبانشاید بهترین راه بهره بردن از فضای طبیعت اطراف‌مان در باغ، حیاط و یا پشت بام منزل، داشتن یک آلاچیق و یا سایبان در آن محیط است. آلاچیق‌های ساخت دیبا صنعت از بدنه فلزی با طراحی بسیار زیبا این امکان را به شما می‌دهد تا یک تجربه آرامش‌بخش را در محیط طبیعی اطراف خود سپری نمایید. این آلاچیق‌ها با توجه به قرار داشتن در زیر نور خورشید و نزولات آسمانی، از استحکام، دوام و ماندگاری بالایی برخوردار می‌باشد.


برای مشاهده نمونه آلاچیق‌های تولید شده توسط دیبا صنعت اینجا را کلیک نمایید.

 

 

 

 

 


مجسمه‌سازی و آثار هنری فلزی یکی دیگر از فعالیت‌های دیبا صنعت، طراحی و تولید مجسمه‌ و تندیس‌های سمبلیک و همچنین آثار هنری فلزی است. اینجاست که ما فولاد گداخته را در هم تنیده و با خلق آثاری ماندگار و با دوام، هنر و صنعت را در هم می‌آمیزیم. دیبا صنعت این تکنولوژی را در اختیار دارد تا ایده‌ها و طرح‌های هنری شما را، هنرمندانه شکل داده و اثری جاودانه را برای شما به ارمغان آورد.


برای مشاهده نمونه آثار هنری فلزی تولید شده توسط دیبا صنعت اینجا را کلیک نمایید.